Teenused ja hinnad

Südamega tehtud ilusalong Tallinnas Sinu ilu teenistuses

 

Meie ilusalongis, mis paikneb Kristiine ja Tondi piiril, pakume laias valikus iluteenuseid, mis aitavad sul avastada ja säilitada kauneimat ja parimat versiooni iseendast. Meie juures on mugav käia nii regulaarselt maniküüris-pediküüris, kui ka aeg-ajalt end turgutamas mõne erilisema näohoolitsuse või hoopiski lõõgastava massaažiga.

Olgu tegemist rutiinse hoolitsuse või erilise sündmuse jaoks valmistumisega, meie juures leiad alati kvaliteetsed teenused ja sooja vastuvõtu.

 

Kui soovid broneerida aega või saada protseduuride kohta lisainfot, võta meiega julgelt ühendust siin lehel leiduvatel kontaktandmetel. Lisaks saad aega broneerida mugavalt online’is, vajutades selleks roosat “Broneeri aeg” nuppu.

 

Ilusate kohtumisteni Sinu ilu ilusalongis!

Näohooldus Tallinnas

Näo ja kehahooldused

Näohoolduse protseduur ühendab endas mitmeid tõhusaid kosmeetilisi võtteid, mille tulemusel toimub näonaha lifting ja tugevdamine, tekstuuri ja kontuuride paranemine, kortsude silenemine.

Hea pediküür Tallinnas

Pediküür

Pediküür on jalgade, sealhulgas ka varbaküünte protseduur mille käigus tehakse jalad ja küüned korda.

Klassikaline maniküür Sinu ilu ilusalong Tallinnas

Maniküür

Käed on keha osa, mis on kõige rohkem mõjutatud välisteguritest. Käte hooldus on seega tähtis tervislikel, hügieenilistel ja esteetilistel põhjustel.

Kulmude vahatamine ja kitkumine Sinu ilu ilusalong Kotka teel

Kulmud

Kulmude korrigeerimine ja vahatamine on parim selleks, et muuta pilk eriti kauniks, kujundame ja korrigeerime soovi korral ka teie kulmukuju kas siis traditsiooniliselt pintsettidega või vahatades, mis on eriti kiire ja tõhus meetod.

Ripsmete ja kulmude värvimine Kristiines

Ripsmed

Naiselikud silmad – naise pilk räägib soojendades või külmutades oma tunnetest. Kaunid suured silmad ja pikad ripsmed lisavad siirust. Sestap ka ripsmetuššid on algselt välja mõeldud, et seda omadust kunstlikult võimendada või esile tuua.

Massaaž Kotka tervisemaja

Massaaž

Massaaž aitab liigse või vähese kehalise või vaimse pingutuse järel tekkinud lihaspingetest vabaneda. Massaaž on nahale kasulik ning parandab üleüldist vere- ja lümfiringet. Massaaž lõõgastab ja on suurepärane vahend haiguste ennetamiseks ning organismi sisemise tasakaalu taastamiseks.

Vahaga jalgade depilatsioon Sinu ilu ilusalong Kristiine ja Tondi piirkonnas

Depilatsioon

Depilatsioon on kehakarvade mehhaaniline eemaldamine vaha ning spetsiaalsete paberiribade abil. Vahasegu soojendatakse karvade eemaldamise jaoks vajaliku temperatuurini ning kantakse spaatli abil nahale. Vaha eemaldatakse koos paberiribaga.

error: Content is protected !!