Teenused ja hinnad

Näo ja kehahooldused

Näohoolduse protseduur ühendab endas mitmeid tõhusaid kosmeetilisi võtteid, mille tulemusel toimub näonaha lifting ja tugevdamine, tekstuuri ja kontuuride paranemine, kortsude silenemine.

Pediküür

Pediküür on jalgade, sealhulgas ka varbaküünte protseduur mille käigus tehakse jalad ja küüned korda.

Maniküür

Käed on keha osa, mis on kõige rohkem mõjutatud välisteguritest. Käte hooldus on seega tähtis tervislikel, hügieenilistel ja esteetilistel põhjustel.

Kulmud

Kulmude korrigeerimine ja vahatamine on parim selleks, et muuta pilk eriti kauniks, kujundame ja korrigeerime soovi korral ka teie kulmukuju kas siis traditsiooniliselt pintsettidega või vahatades, mis on eriti kiire ja tõhus meetod.

Ripsmed

Naiselikud silmad – naise pilk räägib soojendades või külmutades oma tunnetest. Kaunid suured silmad ja pikad ripsmed lisavad siirust. Sestap ka ripsmetuššid on algselt välja mõeldud, et seda omadust kunstlikult võimendada või esile tuua.

Massaaž

Massaaž aitab liigse või vähese kehalise või vaimse pingutuse järel tekkinud lihaspingetest vabaneda. Massaaž on nahale kasulik ning parandab üleüldist vere- ja lümfiringet. Massaaž lõõgastab ja on suurepärane vahend haiguste ennetamiseks ning organismi sisemise tasakaalu taastamiseks.

Depilatsioon

Depilatsioon on kehakarvade mehhaaniline eemaldamine vaha ning spetsiaalsete paberiribade abil. Vahasegu soojendatakse karvade eemaldamise jaoks vajaliku temperatuurini ning kantakse spaatli abil nahale. Vaha eemaldatakse koos paberiribaga.

error: Content is protected !!